Procat, İş Zekası İnovasyon Konferansı’na iDashboards’un Türkiye’deki Tek Gold Partneri Olarak Katıldı

Çağrı Merkezi ve müşteri iletişim teknolojilerinde uzman olan Procat, 12 Mayıs 2015’te düzenlenen İş Zekası İnovasyon Konferansı’na farklı sektörlerdeki kurumlara, tek ekranda operasyonel verilerini görselleştirerek zaman kazandıran, verilerin detayına inerek gidişatı ön görmelerini sağlayan, raporlama, istatistiksel izleme ve alarm hizmetleri sunan iDashboards’un Türkiye’deki tek yetkilisi ve Gold Partner’ı olarak katıldı.

İş zekası alanındaki son gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak ulusal ve uluslararası pazardaki yenilikleri öğrenmek ve yeni ticari ilişkiler kurmak adına önemli bir platform olan İş Zekası İnovasyon Konferansı 12 Mayıs 2015 Salı günü Luxury Hotel Kavacık’ta düzenlendi.

Çağrı Merkezi ve müşteri iletişim teknolojilerinde uzman olan Procat, konferansa birbirinden farklı sektörlerde yer alan kurumlara, verilerini görselleştirerek zaman kazandıran, mevcut durumu ve gidişatı görerek önlemler almalarına olanak tanıyan ve özel raporlama hizmetleri sunan iDashboards’un Türkiye’deki tek yetkilisi ve Gold Partner’ı olarak katıldı. BI – Business Intelligence (İş Zekası Çözümleri) konusunda da hizmet veren Procat, iDashboards ile daha kolay izlenebilir, tek ekrandan yönetilebilir ve raporlanabilir bir yapı sağlayarak iş ortaklarına çok özel bir hizmet sunuyor. En güçlü özelliği iş birimlerinin kendi kendilerine yarım günden kısa sürede yeni canlı raporlar / dashboardlar hazırlamalarını olanaklı kılmak olan iDashboard ürünü ile kurumlar ; Kendi kendilerine veya ilk projelerde Procat Profesyonel Hizmetler ekibinden destek alarak yarım gün gibi kısa sürelerde yeni gerçek zamanlı raporlama ekranlarına sahip olabilmekteler.

Ürün ve hizmetler tanıtıldı
Konferansta 7 numaralı standda iDashboards’un ürünleri ve hizmetleri tanıtıldı. 20’nin üzerinde farklı sektörden firmaların üst düzey yetkililerinin katıldığı etkinlikte Procat Genel Müdür Yardımcısı Yıldırım Duyargil, Uygulama Geliştirme ve İş Zekası Çözümleri Yöneticisi Yavuz Durbak, Müşteri İlişkileri ve Pazarlama İletişimi Direktörü Arzu Parlar, iDashboards Üst Düzey Teknik Danışman Aziz Sanal ve Bölge Satış Müdürü Hisham Assaf bulundu, ürün ve hizmetlerle ilgili soruları yanıtlandı ve farklı sektörlerde Procat veya iş ortakları tarafndan geliştirilmiş dashboard örnekleri katılımcıların dikkatine sunuldu.