Interactive Intelligence Elite Partneri Procat Türkiye’de 10.000’in Üzerinde Seat Kurulumu Gerçekleştirdi

Interavtive Intelligence Elite Partneri Procat, Türkiye’de 10.000’in üzerinde seat kurulumunu gerçekleştirerek başarılı projelere imza atmaya devam ediyor.

2006 yılından bu yana Procat ile ‘’Elite Partner’’ olarak önemli projeler gerçekleştiren Interactive Intelligence, Türkiye’de birçok önemli çalışmaya imza atıyor.

8 yıllık İş ortaklığı

10 yıllık sektörel deneyimi ile çağrı merkezleri için strateji geliştirmekten kuruluma, teknoloji yönetiminden danışmanlığa kadar her türlü hizmeti veren Procat, iş ortağı olan Interactive Intelligence ile 8 yılda aralarında Pronet, Multinet, Mikatur, ETStur, LBT Varlık, Turkcell Global Bilgi, Collecturk, Airties, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri, Sigortam.net, Girişim Varlık, Türkiye Finans, Bank Asya, NET Call Center, Speak, Anadolu Çağrı Merkezi’nin  olduğu 20’nin üzerinde kurum için başarılı çalışmalar gerçekleştirdi.

10.000’in Üzerinde Seat Kurulumu

2013 yılında dünya çapında %34’lük bir büyüme gerçekleştirerek alanında lider firmalardan biri olan Interactive Intelligence, Gartner raporlarında da vizyoner ve lider firmalar arasında sıralanıyor. Bugüne kadar Interactive Intelligence çözümleriyle Türkiye’de 10.000’in üzerinde seat kurulumu gerçekleştiren Procat,sektördeki deneyimleri ile müşterilerine ciddi verimlilik avantajları sağlamayı sürdürüyor.

Procat ile iş ortaklıklarını değerlendiren Interactive Intelligence’ın Türkiye ve Orta Doğu Bölge Müdürü Shaheen Haque; “Interactive Intelligence ve Procat’in Türkiye’de uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığı var. Interactive Intelligence olarak, Procat’in uzmanlığına, sektör deneyimine ve hizmet kalitesine güveniyor, birlikte gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerle gurur duyuyoruz” dedi.

İş Ortaklarımıza Uygun Çözümler Sunuyoruz

Interactive Intelligence ile birlikte gerçekleştirdikleri tüm projelerin teknik başarısının büyük kazanımlar olarak işe yansıdığının iş ortakları tarafından da onaylandığını belirten Procat CEO’su Tarkan Ersubaşı ise, bunun en büyük nedeninin verilen hizmetteki kalite olduğunu belirtiyor; ‘’Kurulduğumuz günden bu yana ürün satmaktan çok, iş ortaklarımızın ihtiyacını anlayarak sistemler ve çözümler oluşturmaya özen gösterdik. Bu nedenle iş ortaklarımıza öncelikle deneyimimizi sunuyoruz. Bu iş felsefesiyle yürüttüğümüz projelerde kalite ve başarı birbirini takip ediyor.’’