Her kurum kendine özel süreçlere sahiptir. Fatura, kredi veya diğer borçların takibi ve tahsilatı da her şirket için kendine ait süreçler içerir. Ancak tahsilat süreçlerinde her kurum için ortak olan bir amaç vardır. En yüksek tutarı tahsil edebilmek. Collect (+) tam da bu amaca hizmet eden, eşsiz bir tahsilat platformudur.

 

Doğru müşteriye doğru zamanda doğru mesaj

 Takip ettiğiniz borç için müşterilerinize her dönemde aynı mesajı gönderemezsiniz. Ya da aynı aracı kullanarak her müşteriye ulaşamayabilirsiniz. Örneğin; faturası yeni kesilmiş bir müşterinize kısa mesajla ulaşmak isterken borcunu uzun süredir ödemeyen müşterinizi otomatik arama sistemi ile aramak isteyebilirsiniz.

Araçlar datanızı değil datanız araçları yönetsin

Borçlu müşteri datanızın yaşam döngüsünü oluşturmak sizin elinizde olsun. Hangi gün hangi metodla müşterinize ulaşacağınızı siz belirleyin. Araçlar datanızı değil datanız araçları yönetsin. Borcun oluştuğu ilk günden itibaren sürecinize uygun olarak zaman çizgisini belirleyin.

Kullanıcılarınıza sayısız roller atayın

Collect+ ile tüm süreci tek bir uygulama üzerinden yönetebilir ve izleyebilirsiniz. Müşterilerinizi dönemsel statülerle segmente etmenizi ve segmentleri portföylere dağıtmanızı sağlar. Her segmente farklı kurallar oluşturabilir, hem borcun hem de müşterinin etkileşimlerini tek bir tarihçede görüntüleyebilirsiniz.

Dilediğiniz yerden erişim sağlayın

Siz neredeyseniz tahsilat süreciniz orada… Collect+ data ve portföy yönetimi için web tabanlı kullanıcı dostu arayüze sahiptir. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden erişim sağlar ve sürecinizi yönetebilirsiniz.

Ana Bileşenler

Timeline Manager

Timeline Manager Admin Arayüzü

Timeline Manager SMS Modülü

Timeline Manager IVN Modülü

Timeline Manager IVR Modülü

Agent Predictive Scripter Arayüzü

Dialer & CRM Entegrator

Geçmişe Dönük Raporlama

Dashboard (Üst Yönetim – Operasyon)

Supervisor Canlı İzleme Arayüzü

Rol & Kullanıcı Yöneticisi

Collect+ API

Dokümanlar

Dokümanı indirmek için tıklayınız