Tarkan Ersubaşı: "Tüketicilere kolaylık sağlamak ön planda."

BT Haber | Kasım 2016

“Makinelerin akıllanması, nesnelerin öğrenebilir hale gelmesinin de önünü açtı. Biz çağrı merkezleri olarak insana dokunan en yakın noktada bulunuyoruz. Müşterimizden aldığımız bilgi ve yansımaların doğru şekilde analiz edilmesiyle işimize ve doğal olarak müşterilerimize değer katmaya odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Öte yandan tüm bu gelişmeler ışığında müşteri hizmetleri başlığı da yön değiştiriyor, sosyal medya ile entegre komple çağrı merkezi yapısına doğru bir eğilim söz konusu.

Önümüzdeki dönemde inovatif hizmetler ile tüketicinin hayatını kolaylaştıran sistem ve projelerin sayısında artış olacak. Gelinen nokta oldukça umut verici ve gördüğüm kadarıyla çok uzun olmayan bir süre zarfında teknoloji insanların hayatını bugünden daha da fazla kolaylaştıracak. Bilişim Zirvesi bizim her zaman önemsediğimiz ve katılmak için de fırsat yaratmaya çalıştığımız, ülkemizin en katma değerli etkinliklerinden bir tanesi.

Zirvede bizim tarafımızda doğal olarak öncelikle çağrı merkezi sektörünün geleceği konuşulacak ve yeni trendler hakkında bilgiler verilecek. Tabii ki yine sektör sorunları masaya yatırılacak ve çözüm önerileri de taraflar arasında tartışılacak.”